BMW R1200GS

PRZEDPŁATA NIE JEST WYMAGANA – Zapłać przy odbiorze

BMW R1200GS - turystyczne enduro, które odniosło niespotykany dotąd sukces wśród klientów.

More details

Wymaga potwierdzenia dostępności

340,00 zł brutto

Informacje

BMW R1200GS - turystyczne enduro, które odniosło niespotykany dotąd sukces wśród klientów. Powstało wiele fanklubów tego modelu. Dla niektórych motocyklistów R 1200 GS stał się nawet obiektem swego rodzaju kultu.

BMW R1200GS wyróżnia się w klasie motocykli turystycznych m.in. bezobsługowością i doskonałym zawieszeniem. Na bezobsługowość ma zasadniczy wpływ wał kardana oraz silnik chłodzony powietrzem i olejem. Brak płynu chłodzącego eliminuje problem potencjalnych wycieków i wszelkie możliwe komplikacje z układem chłodniczym w trasie. 

Przednie zawieszenie typu Telelever powoduje brak nurkowania przodu podczas hamowania i bardzo dobre wybieranie nierówności, lepsze od klasycznego widelca. Można się o tym przekonać pokonując kręte drogi 2, 3 kategorii. Motocykl doskonale sobie na nich radzi, zachęcając do jazdy. Zawieszenie tylne jest skonstruowane w taki sposób, że ma bardzo duży margines do dobicia i jest to praktycznie nieosiągalne, nawet przy jeździe we dwoje i z bagażami.


Wyposażenie motocykla, bez dopłat do ceny najmu 
- 3 duże kufry, metalowe, wodoszczelne
- halogeny przednie
- wysoka szyba od modelu Adventure
- gmole boczne
- siatki na bagaż
- torba na bak 

i seryjne:
- ABS
- wspomaganie hamulców 
- silnik bokser 1200 ccm o doskonałej charakterystyce, bardzo elastyczny i ekonomiczny.

Motocykl świetnie sprawdza się w długich trasach nie reagując na zmiany obciążenia. Niemiecki bokser dysponuje na tyle dużym momentem obrotowym, aby nie dało się odczuć większej różnicy pomiędzy sytuacją, gdy motocykl jest załadowany 3-ma kuframi i obciążony masą pasażera, a sytuacją, gdy kierowca jedzie sam. Zapas wytrzymałości i mocy jest zawsze pod ręką i pozwala poruszać się komfortowo i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Opinie

Napisz opinię

BMW R1200GS

BMW R1200GS

BMW R1200GS - turystyczne enduro, które odniosło niespotykany dotąd sukces wśród klientów.

12 innych produktów w tej samej kategorii: